poniedziałek, 24 grudnia 2012

Wigilijne życzenia

      Czy mi się wydaję, czy widać już na niebie pierwszą gwiazdkę? Jeśli jeszcze nie rozpakowaliście prezentów zróbcie to jak najszybciej. ;)
     Kochani! Chyba mogę Was tak nazywać, prawda? Tak pokochałam Imbryczka, że odczuwam pewną więź z Wami - czytelnikami. A w ten Wigilijny wieczór chciałabym żebyśmy wszyscy byli sobie bliscy.
     Chcę Wam życzyć spokoju. Żebyście znaleźli w sercach Złoty Środek i żeby kolejne święta były jeszcze piękniejsze od tegorocznych. Niech wena się Was trzyma (jak rzep psiego ogona!), a tym, którzy wciąż jej szukają życzę rychłego z nią spotkania. :)
     Życzę Wam również szczęścia i spełnienia marzeń - nawet tych najmniejszych, bo przecież każde jest tak samo ważne i tak samo wywołuje uśmiech. I to kolejne czego Wam życzę - uśmiechu! Cokolwiek by się nie działo, zawsze się uśmiechajcie, uczyni Was to szczęśliwymi.

     Bardzo Was przepraszam za zaniedbanie bloga - jestem po operacji kolan dużo poważniejszej niż się wydawało że będzie, a wszystkie rzeczy mam w swoim pokoju na górze, a tylko w nim jestem w stanie dobrze pracować... ;) Po nowym roku powrócę z nowymi rzeczami które będzie można kupić w kolejnej galerii z którą zaczynam nawiązywać współpracę. :)
     Z okazji świąt kolczyki ulepione jeszcze przed operacją, ale jakoś nie było okazji ich wrzucić... ;) Prezenty! :)
     Dostałam też już jakiś czas temu paczkę ze świątecznej wymiany, od autorki bloga kawusiowa5handmade.blogspot.com, oto zdjęcia (były też Katarzynki i czekoladowe kubki z kawą w proszku ale nie dotrwały do zdjęć ;P):Bardzo dziękuję, jestem tym wszystkim zachwycona! :)

3 komentarze:

  1. Bardzo ładne te prezenty, to że są przestrzenne dodaje im uroku ;3

    OdpowiedzUsuń
  2. Te prezenciki cudne są :)
    Szkoda, że ja nigdy nie dostaję tak ładnie zapakowanych z kokardą, a jedynie w świątecznych torebkach. Ale nie prezenty w święta są najważniejsze.
    A przy okazji, życzę Ci szczęśliwego nowego roku, natchnienia, wielu wiernych czytelników :) i powrotu do zdrowia z tymi kolanami :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam bardzo za każdy komentarz - są dla mnie motywacją do dalszego tworzenia, a z każdego bardzo się cieszę. :)
Nie wstydź się, z radością odpowiem na każde pytanie i chętnie usłyszę trochę konstruktywnej krytyki. ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...