wtorek, 18 września 2012

Trudne początki + kokardki sztyfty


  Czy Wy też uważacie, że początki są zawsze... dość trudne i niezręczne? ;) Ale cóż, wypada się przywitać - nazywam się Zosia i od jakiegoś czasu straasznie spodobało mi się lepienie z modeliny. Te wszystkie mega słodkie kolczyki-ciasteczka i wisiorki w kształcie babeczek... Nie mogłam im się oprzeć! ;)
  Zaczęłam od zwykłej modeliny kupowanej w sklepie z artykułami papierniczymi - ale niedawno przerzuciłam się na Fimo Soft. Dużo lepiej się wyrabia, a po wypieczeniu o wiele ładniej wygląda. Polecam każdemu, mimo dość wysokiej ceny.
  W poszukiwaniu inspiracji i tutoriali znalazłam parę interesujących blogów i wtedy pojawiła się pewna myśl: a gdyby tak założyć własnego bloga? Czemu nie? I o, dlatego tu jestem. :) Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną. ;)
  Będę się starała wrzucać tu zdjęcia moich wyrobów, nie tylko z modeliny, ale też różnego rodzaju wypieki. Uwielbiam piec, a mój chłopak jest przeszczęśliwy będąc moim testerem. ;)
  Na początek musie coś o mnie wiedzieć - kocham słodkie rzeczy. Nie tylko te pyszne smakołyki które można pochłaniać wręcz tonami - mówię głównie o wszelkich kokardkach, kropeczkach, kwiatkach i pastelowych kolorach. ;) Dlatego zacznę od wrzucenia zdjęć niewielkich kolczyków sztyftów, którymi jestem zachwycona. :)

Te po prawej są tak naprawdę ciemno zielone - niestety mój aparat jakoś nie potrafi tego uchwycić...


Te są najnowsze - lepione już z Fimo, a nie ze zwykłej modeliny. :)


To by było na tyle jak na pierwszy post. I... zaczynamy! :) Zapnijcie pasy i trzymajcie kciuki, żebym wytrwała zarówno w lepieniu jak i blogowaniu. ;)

2 komentarze:

  1. kokardki są słodkie , to po pierwsze :) a po drugie można zamówić u mnie torbę :) tylko napisz mi maila jaki chcesz rozmiar i czy zapinaną czy z kieszonką czy ze smyczka itd. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam bardzo za każdy komentarz - są dla mnie motywacją do dalszego tworzenia, a z każdego bardzo się cieszę. :)
Nie wstydź się, z radością odpowiem na każde pytanie i chętnie usłyszę trochę konstruktywnej krytyki. ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...